Dziecko

z myślą o dorosłych alergikach

z myślą o dorosłych alergikach
Coraz częściej alergolodzy polecają osobom dorosłym hipoalergiczne produkty, powszechnie stosowane w pielęgnacji dzieci ze skłonnością do alergii. Wiosna oraz zbliżające się lato, to czas w

Coraz częściej alergolodzy polecają osobom dorosłym hipoalergiczne produkty, powszechnie stosowane w pielęgnacji dzieci ze skłonnością do alergii.

Wiosna oraz zbliżające się lato, to czas w którym planujemy aktywny wypoczynek na łonie natury. Jednak nie dla wszystkich ta pora jest radosna. Wiele osób ma problemy z nasilonymi w tym czasie różnego rodzaju alergenami. Co ważniejsze, dolegliwości związane z alergiami są trudne do rozpoznania. Często na nasze samopoczucie mogą mieć wpływ pylące drzewa lub trawy, ale wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że dużym problemem mogą być także uczulenia związane z praniem odzieży w nieodpowiednich środkach. Detergenty zawarte w zwykłych proszkach mogą wywoływać tzw. uczulenia kontaktowe. Dlatego coraz więcej alergologów, zaleca dorosłym alergikom do prania odzieży i tkanin delikatnych – hipoalergiczne proszki (często przeznaczone do prania ubrań małych dzieci), których formuła nie narusza naturalnego PH, ograniczając tym samym możliwość podrażnienia ich wrażliwej skóry.

Idealnym rozwiązaniem dla osób z problemami astmy, czy alergii jest proszek do prania JELP. Swoje właściwości hipoalergiczne zawdzięcza on neutralnemu zapachowi oraz składowi nie zawierającemu wybielaczy optycznych i rozjaśniaczy chemicznych, aktywatorów TAED i sztucznych barwników, czyli substancji, które podrażniają wrażliwą skórę alergików. JELP, przeznaczony do prania bielizny i tkanin kolorowych (w tym bawełny, lnu, włókien mieszanych oraz sztucznych), skutecznie usauwa wszelkie plamy i zabrudzenia, a jednocześnie jest produktem delikatnym i bezpiecznym.

Hipoalergiczne właściwości proszku JELP zostały potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi. O tym, że produkt jest bezpieczny dla delikatnej skóry dzieci i alergików świadczy także pozytywna opinia Katedry i Kliniki Dermatologii Akademii Medycznej, Instytutu Pediatrii oraz Instytutu Matki i Dziecka.

Informacje o producencie JELP
Producentem proszku do prania JELP jest duńska firma Danlind, założona w 1928 roku przez rodzinę Lind. Danlind produkuje szeroką gamę specjalistycznych środków piorących, tj.: proszki do prania, tabletki do prania, proszki w koncentracie tzw. compact, płyny do prania i zmiękczania tkanin, środki czyszczące do zmywarek. Producent posiada certyfikaty środowiskowe ISO 14001 i EMAS. Główną marką firmy Danlind jest JELP, której wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Dramers S.A.
W 2006 roku hipoalergiczny proszek do prania JELP został wyróżniony przez Polskie Towarzystwo Położnych, które uznało go za „najdelikatniejszy i najbezpieczniejszy produkt dla noworodków i niemowląt”.
Więcej informacji >> www.jelp.pl.

A to już wiesz?  BuggyPod - dostawka do wózka dziecięcego

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy