Dieta Dziecko

Mleczne koło ratunkowe

Mleczne koło ratunkowe
Macierzyństwo to nieustanny sprawdzian zdolności organizacyjnych i umiejętności planowania w dzisiejszym świecie. Co piąta pracująca kobieta odkłada urodzenie dziecka, obawiając się utraty pracy, a co

Macierzyństwo to nieustanny sprawdzian zdolności organizacyjnych i umiejętności planowania w dzisiejszym świecie. Co piąta pracująca kobieta odkłada urodzenie dziecka, obawiając się utraty pracy, a co czwarta pracująca matka obawia się, że zostanie zwolniona w związku z ciążą. Mimo to wiele matek twierdzi, że macierzyństwo to najpiękniejszy okres w życiu każdej kobiety, a rodzicielstwo traktują jako zaszczyt.

Jak wielkim wyzwaniem jest macierzyństwo rozumieją przede wszystkim kobiety właśnie łączące obowiązki domowe z zawodowymi. Z myślą o nich i ich dzieciach firma Humana wprowadziła na polski rynek nowoczesny produkt przeznaczony do żywienia niemowląt – gotowe do bezpośredniego spożycia mleko początkowe Humana 1 Premium i Humana HA 1 Premium dla dzieci z ryzykiem wystąpienia alergii pokarmowej.

Te niewielkie, jednorazowe słoiczki o pojemności 90 ml, można z powodzeniem zabrać na dłuższy spacer, wizytę w przychodni czy w podróż samochodem. Ogromna wygoda stosowania – mleko można w razie potrzeby podać dziecku zakładając na słoiczek specjalny, jednorazowy smoczek lub przelewając je do butelki – przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, wartości odżywczych i wszystkich zalet mlek modyfikowanych Humana, sprawiły, że mleka Humana 1 Premium i Humana HA 1 Premium w słoiczkach bardzo szybko zyskały zaufanie polskich mam i cieszą się ich ogromnym zainteresowaniem. Produkt dostępny jest zarówno w sprzedaży detalicznej w aptekach, jak i w sklepie internetowym Humana.

###

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce.
Humana Milchunion eG, spółka „matka“ całej grupy przedsiębiorstw, jest zorganizowana na zasadach spółdzielczych, co oznacza, że dostawcy najważniejszego surowca – mleka są właścicielami firmy. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

A to już wiesz?  Napady duszności - Astma

Więcej informacji w serwisie www.humana.pl.

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesny suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – preparat Pregnavit, suplement diety skutecznie uzupełniający profilaktykę leczenia infekcji dróg moczowych – Femisept URO testy owulacyjne i testy ciążowe Averco i As 100. Nowością w ofercie jest organiczny olejek do kąpieli z serii naturalnych kosmetyków do pielęgnacji niemowląt i dzieci – MIA organic care.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl oraz www.kidy.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy