Wiadomości Branżowe

Świąteczne prezenty z dostawą gratis

Świąteczne prezenty z dostawą gratis
W tym roku sklepy internetowe firmy Verco – Kidy.pl oraz DrogeriaZdrowie.pl rozpoczynają Dzień Darmowej Dostawy już w weekend 30 listopada. Zamówienia z darmową dostawą można więc składać aż przez 3 dni – 30 listopada, 1 i 2 grudnia.Dzień Darmowej Dostawy to jedna z ulubionych akcji internautów, inspirowana Free Shipping Day odbywającym się od 2008 roku w Stanach Zjednoczonych. Z poprzedniej polskiej edycji DDD wynika, że największą popularnością wśród klientów cieszyły się produkty m.in. takich kategorii jak Dla dzieci, Uroda, Książki i Apteka.Wyjątkowe zabawki pod choinkę z Kidy.plW Kidy.pl rodzice znajdą oryginalne prezenty dla niemowląt i małych dzieci, w tym bezpieczne zabawki wykonane z wysokiej jakości materiałów, cenionych marek jak Green Toys, Djeco, Moulin Roty, Boska’s Teddies, Goki, Rubbabu oraz mądre książeczki dla dzieci w wieku 0 – 6 lat.Dla przyszłej mamy, dla zdrowia i urody – DrogeriaZdrowie.pl

W tym roku sklepy internetowe firmy Verco – Kidy.pl oraz DrogeriaZdrowie.pl rozpoczynają Dzień Darmowej Dostawy już w weekend 30 listopada. Zamówienia z darmową dostawą można więc składać aż przez 3 dni – 30 listopada, 1 i 2 grudnia.

Dzień Darmowej Dostawy to jedna z ulubionych akcji internautów, inspirowana Free Shipping Day odbywającym się od 2008 roku w Stanach Zjednoczonych. Z poprzedniej polskiej edycji DDD wynika, że największą popularnością wśród klientów cieszyły się produkty m.in. takich kategorii jak Dla dzieci, Uroda, Książki i Apteka.

Wyjątkowe zabawki pod choinkę z Kidy.pl

W Kidy.pl rodzice znajdą oryginalne prezenty dla niemowląt i małych dzieci, w tym bezpieczne zabawki wykonane z wysokiej jakości materiałów, cenionych marek jak Green Toys, Djeco, Moulin Roty, Boska’s Teddies, Goki, Rubbabu oraz mądre książeczki dla dzieci w wieku 0 – 6 lat.

Dla przyszłej mamy, dla zdrowia i urody – DrogeriaZdrowie.pl

DrogeriaZdrowie.pl specjalizuje się w sprzedaży innowacyjnych produktów służących poprawie zdrowia i pielęgnacji ciała, niektóre z nich mogą stać się wyjątkowymi prezentami dla najbliższych, jak np. nowoczesne kosmetyki, skuteczne urządzenia medyczne, ciekawe propozycje dla przyszłej mamy m.in. poradniki o ciąży i rodzicielstwie, czy produkty związane z porodem.

Zgodnie z regulaminem akcja DDD obejmuje swym zasięgiem wyłącznie zamówienia z dostawą na terytorium Polski, a minimalna wartość zamówień wynosi 20 zł.

– „Z przyjemnością dołączamy do akcji DDD 2013 i zachęcamy wszystkich poszukujących oryginalnych prezentów pod choinkę do naszych sklepów. Ta akcja to korzyść dla obu stron. Klienci dzięki darmowej dostawie taniej kupują prezenty, a sklepy takie jak nasze, mają szansę na zdobycie nowych Klientów i przekonanie ich do siebie. Dlatego pomimo, że zainteresowanie jest duże robimy wszystko, aby każdy otrzymał swoje zamówienie na czas.” –  mówi Aneta Domka-Hołub, Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej  Kidy.pl

A to już wiesz?  Porcja wiosny w codziennej diecie

Wszystkich, którzy przed zakupami szukają prezentowych inspiracji, zapraszamy do lektury poradnikowych tekstów na stronach mamosfera.pl  oraz kidek-humana.blogspot.com w zakładce pomysł na prezent.

***

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt oraz duży wybór bezpiecznych i rozwijających zabawek.

DrogeriaZdrowie.pl – jedna z platform sprzedażowych e-commerce firmy Verco, nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty związane ze zdrowiem, urodą, dobrym samopoczuciem i poprawą jakości życia, według motta firmy Wellness is our challenge.

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach:www.verco.com.pl www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl    www.sutricon.pl  www.ofta.pl www.mosbito.pl www.mucovagin.pl www.pregnaplus.pl   www.startzrozumem.pl  www.mamosfera.pl

 

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy