Dziecko

Nosidło ergonomiczne BabyBjörn COMFORT

Nosidło ergonomiczne BabyBjörn COMFORT
Nosidło ergonomiczne BabyBjorn COMFORT otrzymało tytuł „Hit Mother & Baby”. Tytuł „Hit Mother & Baby” nadawany jest produktom, które otrzymały największą ilość głosów wśród użytkowników portali wp.pl oraz dzieci.pl. Nosidło ergonomiczne BabyBjorn COMFORT zdobyło drugie miejsce w kategorii „Produkt przyjazny dziecku”.

Szwedzkie nosidło ergonomiczne BabyBjörn COMFORT zostało zaprojektowane we współpracy z pediatrami. Jest przeznaczone dla dzieci w wieku do dwóch lat. Szeroki, regulowany pas biodrowy, możliwość ułożenia nóżek dziecka w dwóch pozycjach oraz grubo wyściełane pasy naramienne pozwalają nosić pociechę przez bardzo długi czas bez narażania kręgosłupa na niepotrzebne zmęczenie.

Nosidło ergonomiczne BabyBjörn COMFORT gwarantuje, że całe ciało dziecka znajduje się w najlepszej dla dziecka pozycji. Specjalnie wykonana, stabilna podpórka głowy zapewnia właściwe podparcie i ułożenie głowy malucha. Nosidło jest przeznaczone dla dzieci o wadze od 6 do 14 kilogramów i wzroście co najmniej 55 cm. Daje możliwość noszenia dziecka przodem do świata lub przodem do siebie, dzięki czemu twoja pociecha jest zawsze blisko Ciebie, a ty jesteś z nim w stałym kontakcie.

Największą zaletą nosidła jest specjalnie zaprojektowany pas biodrowy oraz grubo wyściełane pasy naramienne, które zapewniają odciążenie kręgosłupa a także równomierne rozłożenie ciężaru dziecka na biodrach i ramionach rodzica. Wszystkie niezbędne elementy potrzebne do regulacji nosidła są pod ręką, dzięki czemu nosidło jest łatwe w użyciu.

Nosidło BabyBjörn COMFORT jest wykonane w 100% z bawełny organicznej atestowanej zgodnie z GOTS (Global Organic Textile Standard). Nosidło posiada także Atest Öko-Tex zgodnie ze standardem 100, klasa 1, który gwarantuje, że nosidło jest nieszkodliwe dla skóry dziecka oraz nie wywołuje żadnych podrażnień.

Nosidło ergonomiczne BabyBjörn COMFORT dostępne jest w sklepie www.babymama.pl w cenie 547 pln.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy