Wiadomości Branżowe

PZU partnerem Łódź Maraton Dbam o Zdrowie

PZU partnerem Łódź Maraton Dbam o Zdrowie
PZU wspiera kolejną dużą imprezę biegową. Chce w ten sposób zachęcić do ruchu, aktywności fizycznej, prowadzenia zdrowego aktywnego trybu życia. PZU od lat poprzez ofertę produktową i liczne działania prewencyjne i sponsoringowe zabezpiecza zdrowie i życie Polaków. Zaangażowanie w kolejne wydarzenie biegowe wynika z chęci zaadresowania tematu zdrowia i profilaktyki do jak najszerszego grona Polaków.- Jako PZU już od dawna działamy na rzecz zdrowia Polaków. Co rok przekazujemy miliony złotych na projekty profilaktyki zdrowotnej i promocji zdrowego trybu życia. Jesteśmy obecni przy takich wydarzeniach jak Łódź Maraton DOZ, bo przez bieganie chcemy promować zdrową aktywność fizyczną. Mam nadzieję, że ta impreza będzie się rozwijała w kolejnych latach, a sukces takich wydarzeń przyczyni się do popularyzacji zdrowych zachowań – mówi Piotr Glen, dyrektor ds. zaangażowań społecznych PZU.W sierpniu 2013 roku PZU został partnerem Maratonu Warszawskiego – największego biegu maratońskiego w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma wspierała jubileuszowy 35. Maraton Warszawski jako sponsor tytularny wydarzenia.inf

PZU wspiera kolejną dużą imprezę biegową. Chce w ten sposób zachęcić do ruchu, aktywności fizycznej, prowadzenia zdrowego aktywnego trybu życia. 

PZU od lat poprzez ofertę produktową i liczne działania prewencyjne i sponsoringowe zabezpiecza zdrowie i życie Polaków. Zaangażowanie w kolejne wydarzenie biegowe wynika z chęci zaadresowania tematu zdrowia i profilaktyki do jak najszerszego grona Polaków.

– Jako PZU już od dawna działamy na rzecz zdrowia Polaków. Co rok przekazujemy miliony złotych na projekty profilaktyki zdrowotnej i promocji zdrowego trybu życia. Jesteśmy obecni przy takich wydarzeniach jak Łódź Maraton DOZ, bo przez bieganie chcemy promować zdrową aktywność fizyczną. Mam nadzieję, że ta impreza będzie się rozwijała w kolejnych latach, a sukces takich wydarzeń przyczyni się do popularyzacji zdrowych zachowań – mówi Piotr Glen, dyrektor ds. zaangażowań społecznych PZU.

W sierpniu 2013 roku PZU został partnerem Maratonu Warszawskiego – największego biegu maratońskiego w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma wspierała jubileuszowy 35. Maraton Warszawski jako sponsor tytularny wydarzenia.

inf

Źródło Grupa PZU. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Pogromcy Grypy poszukiwani

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy