Alergia Wiadomości Branżowe

Nowość w gamie Mosbito – suchy spray na komary i meszki

Marka Mosbito to nowoczesne środki do naturalnej ochrony przeciw ukąszeniom owadów. Tegoroczną nowością jest preparat o innowacyjnej formule – Mosbito Suchy spray - zapewniający jeszcze większy komfort stosowania i odstraszający nie tylko komary, ale również meszki.Odstraszacze na komary w sprayu są popularną formą ochrony. Warto je wybierać szczególnie starannie,

Teaser

Marka Mosbito to nowoczesne środki do naturalnej ochrony przeciw ukąszeniom owadów. Tegoroczną nowością jest preparat o innowacyjnej formule – Mosbito Suchy spray – zapewniający jeszcze większy komfort stosowania i odstraszający nie tylko komary, ale również meszki.

Odstraszacze na komary w sprayu są popularną formą ochrony. Warto je wybierać szczególnie starannie, ponieważ większość środków na komary w sprayu zawiera DEET. To toksyczny związek chemiczny, który tępiąc komary niestety ma również negatywny wpływ na układ nerwowy człowieka, a u osób wrażliwych i dzieci może powodować wysypkę.

Marka Mosbito jest już dobrze znana wszystkim, którzy szukają przeciw komarom naturalnej ochrony bez chemii. Produkty Mosbito oparte są na naturalnych składnikach roślinnych, dlatego są często wybierane przez rodziców małych dzieci. Marka jest także znana z innowacyjnych form ochrony przeciw komarom jak np. plastry przeciw komarom czy opaski na nadgarstek.

Innowacyjna formuła suchego sprayu

Mosbito Suchy spray odstraszający komary i meszki to formuła oparta na składnikach ze skrobi kukurydzianej. Po aplikacji środek natychmiast wysycha na skórze i nie pozostawia uczucia lepkości. Oznacza to większą wygodę stosowania np. gdy nie ma możliwości umycia rąk. Formuła suchego sprayu sprawia, że jest on delikatny i nie pozostawia plam, można bezpiecznie stosować go na skórę. Dodatkowo zapewnia ochronę zarówno przed komarami, jak i przed uciążliwymi meszkami.

Wszystkie produkty z gamy Mosbito dostępne są w sprzedaży internetowej w sklepach producenta DrogeriaZdrowie.pl i Kidy.pl,  w sieciach hipermarketów: Tesco, Real, Auchan oraz w drogeriach: Rossmann, Super Pharm, HeBe i w sklepach Go Sport.

Więcej informacji o produktach na www.mosbito.pl

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

DrogeriaZdrowie.pl – jedna z platform sprzedażowych e-commerce firmy Verco, nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty związane ze zdrowiem, urodą, dobrym samopoczuciem i poprawą jakości życia, według motto firmy Wellness is our challenge.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl  www.cincoterra.pl  www.sutricon.pl  www.shou.com.pl  www.ofta.pl

A to już wiesz?  Zimowe wietrzenie

< 241704" >

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy