Konkurs Humana w sieci delikatesów Alma

Gorączka świątecznych zakupów towarzyszy naszej trosce o najbliższych. Warto pamiętać, że właśnie trwa konkurs „Z miłości do dziecka” skierowany do konsumentów, którzy zakupią produkty Humana w sklepach sieci Alma.

W delikatesach Alma dostępny jest asortyment wszystkich kategorii produktów Humana dla dzieci i niemowląt: mleka modyfikowane, kaszki, herbatki i specjalna, uwielbiana również przez rodziców, woda dla niemowląt Humana Baby-Wasser. Konkurs Humana w sieci Alma odbywa się w terminie od 19 grudnia 2009 do 9 stycznia 2010. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić cztery, proste zasady:

Po pierwsze, kupić minimum dwa, dowolne produkty marki Humana w delikatesach Alma w terminie trwania konkursu;

Po drugie, prawidłowo wypełnić kupon konkursowy pobrany w kasie Alma i uzupełnić w sposób kreatywny hasło:” Idealne dla mojego dziecka …”;

Po trzecie, wypełnić poprawnie część kuponu zawierającą formularz danych osobowych oraz udzielić zgody na przetwarzanie danych osobowych; jest ona niezbędna do realizacji założeń wynikających z niniejszego konkursu;

I po czwarte – wrzucić wypełniony kupon konkursowy do urny konkursowej dostępnej w delikatesach Alma i oznaczonej logo Humana wraz z hasłem konkursowym najpóźniej do dnia 9 stycznia 2010 r. lub przesłać na adres korespondencyjny Organizatora konkursu (ul. Edwarda Jelinka 48, 01-646 Warszawa), dopisując na kopercie „Z miłości do dziecka” (decyduje data stempla pocztowego);

Organizatorzy – firma Verco, czyli wyłączny przedstawiciel marki Humana w Polsce przewidują wyróżnienie 300 laureatów. Autorzy najlepiej ocenionych przez organizatorów odpowiedzi otrzymają w prezencie próbki produktów, takich jak organiczny olejek do kąpieli MIA Organic Care (nowość z linii wyjątkowych kosmetyków naturalnych do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i małych dzieci ) oraz termometr elektroniczny AccuTerm ™ flexi z elastyczną końcówką.

Więcej informacji o konkursie, w tym regulamin konkursu dostępne są tutaj.

###

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce.
Humana Milchunion eG, spółka „matka“ całej grupy przedsiębiorstw, jest zorganizowana na zasadach spółdzielczych, co oznacza, że dostawcy najważniejszego surowca – mleka są właścicielami firmy. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Tags , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related posts

Top