Alergia Wiadomości Branżowe

Jak zapobiegać alergii pokarmowej u niemowląt?

Jeżeli jesteś alergikiem, ryzyko wystąpienia alergii pokarmowej u Twojego dziecka wynosi ok. 40%. Dlatego w pierwszym roku życia niemowlęcia, w przypadku żywienia lub uzupełniania karmienia mlekiem modyfikowanym, warto wybrać mleko hipoalergiczne z gamy Humana HA PREMIUM.Badania pokazują, że żywienie niemowlęcia zagrożonego alergią pokarmową przy pomocy mleka typu HA, pomoże zapobiec rozwinięciu się alergii w późniejszym wieku lub opóźni czas jej wystąpienia.Białka mleka w mleku Humana HA PREMIUM zostały rozdrobnione na mniejsze fragmenty, czyli poddane częściowej hydrolizie, co znacznie zmniejsza ryzyko wywołania reakcji alergicznej.Zapobiegaj alergii pokarmowej z Humana HA PREMIUMHumana HA PREMIUM może być stosowana do uzupełnienia karmienia piersią i jako jedyny pokarm, gdy niemożliwe jest karmienie piersią u niemowląt o podwyższonym ryzyku wystąpienia alergii. Mleko Humana HA PREMIUM jest polecane jako alternatywa do mniej smacznych hydrolizatów o wysokim

Teaser

Jeżeli jesteś alergikiem, ryzyko wystąpienia alergii pokarmowej u Twojego dziecka wynosi ok. 40%. Dlatego w pierwszym roku życia niemowlęcia, w przypadku żywienia lub uzupełniania karmienia mlekiem modyfikowanym, warto wybrać mleko hipoalergiczne z gamy Humana HA PREMIUM.

Badania pokazują, że żywienie niemowlęcia zagrożonego alergią pokarmową przy pomocy mleka typu HA, pomoże zapobiec rozwinięciu się alergii w późniejszym wieku lub opóźni czas jej wystąpienia.

Białka mleka w mleku Humana HA PREMIUM zostały rozdrobnione na mniejsze fragmenty, czyli poddane częściowej hydrolizie, co znacznie zmniejsza ryzyko wywołania reakcji alergicznej.

Zapobiegaj alergii pokarmowej z Humana HA PREMIUM

Humana HA PREMIUM może być stosowana do uzupełnienia karmienia piersią i jako jedyny pokarm, gdy niemożliwe jest karmienie piersią u niemowląt o podwyższonym ryzyku wystąpienia alergii. Mleko Humana HA PREMIUM jest polecane jako alternatywa do mniej smacznych hydrolizatów o wysokim stopniu hydrolizy.

– „Skuteczna ochrona przed uczuleniami pokarmowymi to główne wskazanie stosowania mleka hipoalergicznego Humana HA. Rodzice chętnie wybierają ten preparat także dlatego, że jest akceptowany przez dzieci ze względu na bardziej naturalny smak i zapach, zbliżony do zwykłego mleka. Ważne jest również budowanie tolerancji pokarmowej, zmniejszenie nasilenia kolki i zaparć.” – mówi Aneta Domka-Hołub, opiekun klienta w sklepie dystrybutora Humana Kidy.pl

W gamie mlek dla niemowląt Humana HA dostępne są mleka początkowe, w tym płynne mleko gotowe oraz mleka następne Humana HA 2 oraz Humana HA 3.

Wszystkie  mleka Humana HA PREMIUM zostały wzbogacone w substancje odżywcze i budulcowe – kwasy tłuszczowe z rodziny kwasów Omega-3 i Omega-6 wspierające rozwój mózgu, układu nerwowego i wzroku dziecka, a mleka następne HA PREMIUM także w prebiotyk dla prawidłowej pracy jelit.

Mleka Humana HA PREMIUM dostępne są w szybkiej i wygodnej sprzedaży internetowej na Kidy.pl

A to już wiesz?  1 marca Światowym Dniem Walki z Otyłością

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt oraz duży wybór bezpiecznych i rozwijających zabawek.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.plwww.humana.pl  www.verco.com.pl

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach:www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl    www.sutricon.pl  www.shou.com.pl  www.ofta.pl

 

< 238538" >

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy