Globulki Mucovagin – skuteczna alternatywa lub uzupełnienie HTZ w menopauzalnej atrofii pochwy

Teaser

Stopniowy zanik błony śluzowej pochwy jest jednym z najbardziej dokuczliwych objawów klimakterium. O regenerację intymnej błony śluzowej możesz zadbać stosując naturalny kwas hialuronowy w globulkach dopochwowych.

Klimakterium i suchość pochwy

Zanikowe zapalenie - atrofia pochwy jest częstym schorzeniem w trakcie menopauzy i wiąże się z intymnym dyskomfortem. Przyczyną są zmiany hormonalne - mniejsza produkcja estrogenów. Atrofii towarzyszą tak nieprzyjemne objawy jak suchość pochwy i bolesna wrażliwość nabłonka, co m.in. sprawia, że przy kontaktach intymnych czy badaniu ginekologicznym dochodzi do otarcia i krwawienia. Zwiększa się również podatność na intymne infekcje.

W wielu przypadkach taka sytuacja wymaga leczenia, np. za pomocą terapii hormonalnej, w innych może pomóc odnowa błony śluzowej pochwy przy pomocy odpowiedniej terapii. Doskonałe efekty dają globulki dopochwowe z kwasem hialuronowym. Globulki dopochwowe z kwasem hialuronowym polecane są niezależnie od tego, czy kobieta zdecydowała się na terapię hormonalną, czy stosuje inne alternatywne środki. To bezpieczna metoda, nie żadnych powodująca skutków ubocznych.

Globulki z kwasem hialuronowym w trakcie menopauzy

- „Paniom w trakcie menopauzy jako skuteczny środek polecam wysokiej jakości kwas hialuronowy w globulkach regenerująco – nawilżających Mucovagin. Mucovagin przyniesie ulgę w intymnych dolegliwościach  i zmniejszy dyskomfort spowodowany suchością śluzówki pochwy.” – mówi Agata Chodakowska, Group Brand Manager.

Kwas hialuronowy wiążąc się z wydzieliną nabłonka stworzy żelową barierę ochronną i warunki do regeneracji.  Odczuwane korzyści terapii Mucovaginem to m.in. przywrócenie naturalnej wilgotność i zapobieganie rozwojowi flory patogennej.

Mucovagin Globulki dopochwowe regenerująco - nawilżające z kwasem hialuronowym 5 mg dostępne są w aptekach oraz sprzedaży internetowej – DrogeriaZdrowie.pl

 

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety dla układu moczowego - Femisept URO, probiotyk nowej generacji - Trivagin oraz plastry na blizny - Sutricon. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO - przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są globulki  dopochwowe z kwasem hialuronowym - Mucovagin. Firma Verco jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach: www.pregnaplus.pl  www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl  www.sutricon.pl  www.startzrozumem.pl  www.mucovagin.pl

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl
Authors
Tags , , ,

Related posts

Top